DARMOWE SZKOLENIE VCA

DARMOWE SZKOLENIE VCA

ZAPRASZAMY NA SPONSOROWANE PRZEZ PRACODAWCÓW BEZPŁATNE SZKOLENIE VCA BASIC.

Offshore Training Centre wraz z Stan Shipping Agency Ltd. organizuje 20.05.2017 bezpłatne Holenderskie Szkolenie BHP – VCA BASIC. Szkolenie to jest obowiązkowe dla osób zamierzających podjąć pracę w Holandii. Certyfikat VCA uznawany jest również w takich krajach jak Luksemburg, Belgia, Niemcy, Szwajcaria, Austria oraz w niektórych przypadkach w krajach Skandynawskich.

Bezpłatne szkolenie VCA BASIC rozpocznie się w drugiej połowie maja i odbywać się będzie w gmachu Akademii Morskiej w Gdyni, Wydział Mechaniczny – ul. Morska 81-87. Szkolenie trwa 8 godzin. Holenderski certyfikat szkolenia VCA jest przyznawany jedynie osobom, które przystąpią do egzaminu i uzyskają pozytywny wynik. Egzamin jest płatny i można do niego przystąpić w późniejszym terminie w wybranym przez siebie holenderskim ośrodku szkoleniowym lub skorzystać z egzaminu specjalnie organizowanego w Trójmieście.

Osoby uczestniczące w organizowanym przez nas szkoleniu planujące zdawać końcowy egzamin przed holenderską komisją w Trójmieście, proszone są o zgłaszanie tego faktu w chwili zapisywania się na szkolenie. Koszt egzaminu razem z VAT to 500,- PLN, płatne  w momencie zapisywania się na szkolenie.

Płatny egzamin końcowy odbędzie się w terminie do 30 dni od zakończenia kursu i będzie uzależniony od przyjazdu holenderskiego instruktora. Egzamin trwa 60 minut, składa się z 40 pytań i jest w języku polskim. Dopuszcza się możliwość popełnienia 12 błędów.

Osoby zainteresowane uczestnictwem w bezpłatnym szkoleniu VCA BASIC proszone są o kontakt z ośrodkiem szkoleniowym Offshore Training Center – tel: 572 283 338.

Uwaga: Ilość miejsc jest ograniczona !   

 

Nazwa szkolenia: VCA BASIC

Data szkolenia: DRUGA POŁOWA MAJA 2017

Miejsce szkolenia: AKADEMIA MORSKA W GDYNI, WYDZIAŁ MECHANICZNY – UL MARSKA 81-87

Koszt szkolenia: BEZPŁATNE

Czas trwania szkolenia: 8 GODZIN

Data egzaminu: DO 30 DNI OD ZAKOŃCZENIA SZKOLENIA

Miejsce egzaminu: GDAŃSK

Koszt egzaminu: 500,- PLN

Czas trwania egzaminu: 60 MINUT

Data publikacji: 26.04.2017