Offshore Training Centre powstało w 2013 roku. Zapewniamy szeroki zakres kursów, zarówno w sektorze offshore jak i lądowym. Nasze standardy jakości bazują na praktycznym i teoretycznym doświadczeniu przodujących na rynku firm międzynarodowych. Kursy przez nas organizowane odbywają się głównie Gdańsku i Gdyni oraz innych obiektach specjalistycznych na terenie pomorza.

Aby zaspokoić rosnące zapotrzebowanie na międzynarodowej arenie szkoleń pracowników, zgodnie z najwyższymi standardami, zapewniamy wysoką jakość kształcenia i szkolenia. Nasze kursy dają potrzebne narzędzia do dalszego rozwoju zawodowego. Jednocześnie pomagamy sektorowi offshorowemu, rafineryjnemu i budowlanemu w wykreowaniu bardziej wydajnych i kompetentnych pracowników.

Ustanowiliśmy programy szkoleniowe dające dostęp do międzynarodowych rynków pracy (min. Offshorowy). Programy te ulegają ciągłym udoskonaleniom tak by trafiały dokładnie w zmieniające się potrzeby pracodawców.

Offshore Training Centre proponuje między innymi szkolenia: Hot Work (Varme Arbeider), Offshore (NOROG, OLF) oraz inne szkolenia techniczne (certyfikaty norweskie oraz brytyjskie).

Offshore Training Centre stale rozwija ofertę szkoleniową, by móc zaspokoić zapotrzebowanie na wysokie standardy bezpieczeństwa i rozwoju kwalifikacji w trudnym środowisku pracy. Chcemy aby nasi klienci czuli się komfortowo i pewnie, że ich wymogi zostaną spełnione.

Kursy przez nas organizowane przeprowadzamy w języku polski lub angielskim, zależnie od wymogów klienta. Niektóre z kursów mogą być prowadzone opcjonalnie także w języku norweskim.

Polityka jakości naszej firmy została potwierdzona i uhonorowana  certyfikatem ISO 9001/2008, wydanym przez Lloyd’s Register.

Jesteśmy także w stanie stworzyć kursy pod konkretne wymogi lub normy które wskazuje klient.

Wszystkie proponowane szkolenia bazują na europejskich normach ISO amerykańskich ASME oraz norweskich NORSOK.

WITAMY W OFFSHORE TRAINING CENTRE!